Kalite Politikamız

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
TS ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
“Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Tavşanlı Mah., No:11 ve Kütahya İli, Merkez İlçesi, 1. Organize Sanayi Bölgesi, 6. Cad., No:15’te bulunan VİG Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı firmamızda; Alüminyum ve alaşımlarında rulo, levha, folyo üretimi için ergitme, döküm, haddeleme, tavlama ve levha değerlendirme, pazarlama ve satış ana faaliyetlerini ve bu ana faaliyetlerimizin yürütülmesine olanak sağlayan idari faaliyetleri, yetkinliği sağlanmış çalışanların ve ilgili tarafların entegre yönetim sistemi ve belirlenen uyum yükümlülüklerimiz için gerekli şartlarının firmanın iç ve dış bağlamını gözeterek yerine getirilmesinin yöntemleri”ni kapsar.

ISO 9001:2015 Yönetim Sistemi için şartların uygulanamadığı maddeler (kapsam dışı)
VİG METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’ de yürütmüş olduğumuz faaliyetlerde elde edilen çıktılar, izleme ve ölçmeler ile doğrulanabilmektedir. Standart gerekliliği olan 8.3 ürün ve hizmetleri tasarımı ve geliştirmesi maddesi, firmamızda tasarımı ve geliştirmesi yapılmış olan ürünlerin üretilmekte olduğundan uygulanamamaktadır. Ürün üretiminde müşterilerimizin temin ettiği şartnameler, uluslararası malzeme normları kullanılmaktadır.

AR-GE ve İnovasyon

Vig Metal olarak, sektör ve geleceğe katkıda bulunmak, ulusal ve uluslararası rekabette başarılı olmak için Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerini çok önemsiyoruz.

We Are in America

%100 yerli sermaye ve kendi makinalarımızla ürettiğimiz alüminyum rulo ve levhalarımızı yeni işbirlikçilerimizle artık Amerika'ya da ihraç ediyoruz.

ALUEXPO 2019

Aluminyum sektöründe yaşanan tüm teknolojik gelişmelerin aynı çatı altında toplandığı eşsiz platform ALUEXPO 2019’da yerimizi aldık. 10-12 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi‘nde görüşmek dileğiyle...


Fabrikamızda kullandığımız özel filtreleme sistemimiz sayesinde, su kirliliği oranımızı düşürüp, %70 oranında enerji verimliliği sağladık!

‘ Tehlikesiz Atık Geri Kazanım’ lisansımızla fabrikada oluşan ve dışardan aldığımız alüminyum hurdaları fırınlarda yeniden geri kazanım işlemi yapıyor

VALU | VİG METAL SÜRDÜRÜLEBİLİR VİZYON FİLMİ
© Vig Metal • Bilgi Toplumu Hizmetleri • İletişim Bilgileri • KVKK • KVKK Başvuru Formu
Takip Edin!