Magnezyum

Ürünler

Magnezyum Plaka

Alaşımlar : AZ31; AZ91 Kalınlık : 0,8mm - 7mm Genişlik : 1500mm’ye kadar Uzunluk : Max. 1500mm

Müşteri talebine göre ısıl işlem uygulanabilir Paketleme Levhalar depolama ve nakliye sırasında oluşabilecek hasarlara karşı dikkatle paketlenir. Talebe göre kâğıt ayıraçlar levhalar arasına uygulanabilir. Euro palet veya ahşap kasa uygulamaları mümkündür.

Uygulama alanları: Ulaşım, elektrik ve elektronik ekipmanları, foto gravür, klişe kalıp ve savunma sanayi.

Magnezyum Katalog

AR-GE ve İnovasyon

Vig Metal olarak, sektör ve geleceğe katkıda bulunmak, ulusal ve uluslararası rekabette başarılı olmak için Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerini çok önemsiyoruz.

We Are in America

%100 yerli sermaye ve kendi makinalarımızla ürettiğimiz alüminyum rulo ve levhalarımızı yeni işbirlikçilerimizle artık Amerika'ya da ihraç ediyoruz.

IDEF'19

Vig Metal Magnezyum bölümü olarak T.C. Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde 14.sü düzenlenecek olan Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’nda yer alacağız.


Fabrikamızda kullandığımız özel filtreleme sistemimiz sayesinde, su kirliliği oranımızı düşürüp, %70 oranında enerji verimliliği sağladık!

‘ Tehlikesiz Atık Geri Kazanım’ lisansımızla fabrikada oluşan ve dışardan aldığımız alüminyum hurdaları fırınlarda yeniden geri kazanım işlemi yapıyor

VİG METAL TANITIM FİLMİ İzlemek için lütfen tıklayınız.
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!