Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz

2023 yılında,
Tüm paydaşlarımızın beklentilerini karşılayan ve aşan, ulusal ve uluslararası pazarlarda büyümeyi artırarak, sürdüren ve marka güvenilirliği yüksek, lider bir şirket olmak.


Misyonumuz

‘Değer’ ve ‘güven’ yaratmak için, müşterilerimize kalite, yenilik ve operasyonel mükemmellik ilkelerimizle, maliyetlendirmenin doğru bileşimini sunarak, her zaman tercih edilen bir tedarikçi olmak.

Çalışanlarımızın ailemizin bir bireyi olmaktan gurur duyacakları, yüksek teknolojiye sahip, modern ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak.

AR-GE ve İnovasyon

Vig Metal olarak, sektör ve geleceğe katkıda bulunmak, ulusal ve uluslararası rekabette başarılı olmak için Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerini çok önemsiyoruz.

We Are in America

%100 yerli sermaye ve kendi makinalarımızla ürettiğimiz alüminyum rulo ve levhalarımızı yeni işbirlikçilerimizle artık Amerika'ya da ihraç ediyoruz.

IDEF'19

Vig Metal Magnezyum bölümü olarak T.C. Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde 14.sü düzenlenecek olan Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’nda yer alacağız.


Fabrikamızda kullandığımız özel filtreleme sistemimiz sayesinde, su kirliliği oranımızı düşürüp, %70 oranında enerji verimliliği sağladık!

‘ Tehlikesiz Atık Geri Kazanım’ lisansımızla fabrikada oluşan ve dışardan aldığımız alüminyum hurdaları fırınlarda yeniden geri kazanım işlemi yapıyor

VİG METAL TANITIM FİLMİ İzlemek için lütfen tıklayınız.
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!